Троє підозрюваних у вбивствах на Майдані беркутівців взяли участь у параді в МосквіУ Москві 9 травня паралельно з іншими урочистими подіями рух «Бессмертный полк Украины» організував парад. Участь у параді узяли щонайменше троє екс-працівників київського підрозділу «Беркут», котрі розшукуються за вбивство 48 людей та поранення ще 80 на вулиці Інститутській під час подій на Майдані у лютому 2014 року.


Цю інформацію Громадському підтвердили люди, котрі служили із «беркутівцями». Зокрема, трьох екс-службовців Беркуту помітно на відео: це Олексій Цвігун, Петро Псарьов та Євген Проноза.Усі троє належать до роти Дмитра Садовника, котрий втік у Росію. Псарьов втік нелегальними шляхами у лютому 2015 року, Проноза офіційно виїхав у грудні 2014 року, а Цвігун — у квітні 2014 року.


Загалом, у розстрілах підозрюються 23 екс-працівників київського «Беркуту». 18 з них у розшуку, п’ятеро зараз на лаві підсудних. Справа щодо них слухається вже понад 2 роки в Святошинському суді Києва.


Екс-командир спецроти київсього «Беркуту» Дмитро Садовник, котрий втік з-під домашнього арешту, у вересні 2014 отримав російське громадянство вже через два місяці після втечі.


Нагадаймо, парад «Бессмертного полка Украины» відбувся у Москві 9 травня. Повідомлялось також, що участь у параді взяв колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, якого підозрюють у злочинах проти людяності під час подій Євромайдану.


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/tro-p-dozryuvanikh-u-vbivstvakh-na-maidan-berkut-vts-v-vzyali-uchast-u-parad-v-moskv”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Горячие

Экономика

Connect with us

TOP