Американці витрачають на покупки в нетверезому стані приблизно $45 млрд на рік – дослідження

Найчастіше купують щось у стані алкогольного сп’яніння спортсмени

Громадяни США витрачають понад $45 млрд на рік на покупки в стані алкогольного сп’яніння, купуючи товари в середньому на суму $444. Про це йдеться в дослідженні видання The Hustle, опублікованому 24 березня.

У середньому 79% опитаних зробили хоча б одну "п’яну" покупку онлайн. Кількість тих, хто робить спонтанні покупки в стані алкогольного сп’яніння, варіюється залежно від професії. Найчастіше купують щось у стані алкогольного сп’яніння спортсмени, представники транспортної та паливно-енергетичної галузей (понад 90%). Найменше схильні до цього письменники, діячі мистецтва і працівники сфери освіти (від 60 до 70%).

Велика частина "п’яних" покупок відбувається онлайн. Водночас більшість опитаних повідомила, що робила такі придбання на Amazon (85%) і eBay (21%).

Найчастіше п’яними замовляють одяг і взуття (66% опитаних). Є також багато дивних покупок у нетверезому стані. Зокрема, читачі The Hustle розповіли, що купили в стані алкогольного сп’яніння:

  • 90 кілограмів свіжого бамбука;
  • штик часів Другої світової війни;
  • повнорозмірний надувний казковий замок для вітальні;
  • кілька окулярів нічного бачення;
  • трилогію сатанинських релігійних книг.

85% опитаних вважають, що онлайн-шопінг збільшив їхню схильність до імпульсивних "п’яних" покупок, водночас лише 6% покупців на ранок жалкували про подію.

Найчастіше спонтанні покупки робили споживачі пива (34%), вина (29%), віскі (17%), горілки (10%) та інших напоїв (10%).

Середній вік учасників дослідження – 36 років, 53% із них – чоловіки, 47% – жінки.

Опитування тривало з 11-го до 18 березня. У ньому взяло участь 2174 людини, які вживають алкоголь.

За даними Національного інституту з боротьби зі зловживанням алкоголем і алкоголізмом, приблизно 138 млн дорослих жителів США вживають алкоголь. На підставі цих даних автори дослідження вирахували можливий обсяг ринку "п’яних" покупок.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/amerikantsi-vitrachajut-na-pokupki-v-netverezomu-vigljadi-blizko-45-mlrd-u-rik-doslidzhennja-838597.html”

TOP