Танго на путінських кістках: кремлівський бранець зробив гучну заяву

Ув’язнений в СІЗО чоловік готує танець на могилу Путіна
Дмитро Третьяков, росіянин, якого помістили в СІЗО у Владивостоці, написав жорстке звернення із в’язниці. Як відомо, його посадили за "неугодний" пост, який він розмістив у Telegram.

Мова йде про повідомлення Аркадія Бабченко, яке в Росії було визнано екстремістським відповідною експертизою.Аркадий Бабченко

Ув’язнений передав свій лист з проханням про допомогу саме йому.

"Братики мої. Будь ласка. Я вас прошу. Наше з вами завдання — дожити до дев’яноста шести років і станцювати на могилі Путіна. Живими, здоровими і вільними. Будь ласка. Будьте обережнішими. Я тут. А ви — там. Ніякими постами цей режим вже не звалити. А сісти в тюрму — зовсім не наше завдання", — написав Третьяков.

Також чоловік попросив допомоги в інформаційному плані.

"Ну і друге. Найголовніше. Я дуже рідко коли про щось прошу, але зараз — це моє особисте прохання. Коли за твої тексти садять людей... будь ласка. Поширте цей пост. Упирі дуже бояться світла", — сказав він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", відомий український журналіст Роман Сущенко, не перший рік перебуває у слідчому ізоляторі "Лефортово" в Москві, передав в Україну два своїх малюнка. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на його дочку Юлію Сущенко.

"Сьогодні отримала чотири листа від батька. Датовані вони серпнем, вереснем і груднем 2017 року. Приємно здивували два нових малюнка. На цей раз батько нас "переніс" в передмістя італійського міста Парма і маяка Ар-Мен, який знаходиться у французькій Бретані. Дуже атмосферно", — розповіла вона.

Також портал повідомляв про те, що обміняти на кримських диверсантів Олександра Баранова та Максима Одинцова, засуджених в Україні до 13 і 14 років в’язниці планують на українців Романа Сущенко та Олега Сенцова. Нещодавно це підтвердив представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига, додавши, що підготовча процедура вже розпочато:

"Є такі громадяни Одінцов і Баранів, які вже отримали вироки. Тут питання: чи будуть вони їх оскаржувати. Інша інформація про те, що справа Сущенко вже передали до суду. Фактично я в цьому бачу досить активну підготовку до обміну Баранова і Одинцова на Сущенко та Сенцова", — пояснив Чаплига.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/tango-na-putinskyh-kistkah-kremlivskyj-branec-zrobyv-guchnu-zayavu”

TOP