Пройди квест – влаштуй дитину в садочок: до чого готуватися українцям

Біганина за довідками, схоже, ще не скоро закінчиться
Влаштувати дитину в дитсадок в українському місті на сьогодні сходе на заплутаний та найважчий квест. Біганина за збором документів, електронні черги та брак місць у дошкільних навчальних закладах вже не перший рік страшенно обурює українців. Чого чекати батькам у цьому році, які планують прилаштувати своє чадо в садочок.

Для зарахування дитини в дитячий сад тепер потрібно буде подавати довідку з інформацією про результати медичного огляду та рекомендаціями щодо занять фізкультурою, — повідомляють представники Міністерства освіти і науки.

Які довідко потрібно зібрати?

Раніше Міністерство охорони здоров’я України скасувало форму первинної облікової документації "Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)" — форма № 026/о. Замість неї для зарахування в школу потрібна довідка форми № 086-1/о — "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду".

За рішенням Міністерства охорони здоров’я, довідку цієї ж форми — № 086-1/о — потрібно буде подавати і для зарахування дитини в дитячий сад.

Крім того, для зарахування до садочкасад батьки також повинні подати карту профілактичних щеплень дитини. Це довідка форми № 063/о.

Які зміни чекають у цьому році на школярів?

В Україні почала діяти заборона на здачу приміщень шкіл і університетів в оренду. Через це представники законодавчих органів займуться підготовкою змін до закону "Про освіту", щоб скасувати його.

Дивіться: перевірки в дитячих садках

Як повідомляв портал "Знай.ua", що підготувала нова освітня реформа. Як тепер зараховуватимуть першокласників до навчальних закладів, та у які міфи не варто вірити.

Позбавитися від старої моделі навчання – таким був головний меседж реформи освіти. Нещодавно депутати все ж таки ухвалили доленосний закон, який повинен був дати старт змінам. На школярів тепер чекає принципово нова методика навчання, яку запозичили за кордоном.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/projdy-kvest-–-vlashtuj-dytynu-v-sadochok-do-chogo-gotuvatysya-ukrayincyam”

TOP