Через продаж Кіровоградської Радикальної партії Березкіну, з її лав виходять майже 40 осіб

Через продаж Кіровоградської Радикальної партії Березкіну, з її лав виходять майже 40 осіб
Через продаж Кіровоградської Радикальної партії Березкіну, з її лав виходять майже 40 осіб

Андрій Максюта, керівник Кіровоградського міського виборчого штабу Радикальної партії Ляшка опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці відкрите звернення до лідера Радикальної партії, у якому йдеться, що майже 40 активістів партії виходять з її лав через нібито продаж нардепу Станіславу Березкіну.

«Лідеру Радикальної партії Ляшка Ляшку О.В.
Шановний Олеже Валерійовичу!
Звертаються до Вас люди, які вірно, чесно і добросовісно відпрацювали на команду Радикальної партії Ляшка на позачергових виборах до Верховної Ради України в жовтні 2014 року і були в подальшому усунуті від процесу партійного будівництва РПЛ на Кіровоградщині через відмову співпрацювати з людьми Станіслава Березкіна (народного депутата України, колишнього депутата-регіонала, почесного президента промислової групи "Креатив"). Про те, що Березкін і його команда намагаються встановити контроль над місцевими організаціями РПЛ ми повідомляли, як Вас особисто — під час зустрічі 27 січня 2015 року так і народних депутатів України від фракції РПЛ, яких Ви відрядили до обласного центру 01 лютого 2015 року на зустріч з партійним активом. Тоді ми аргументовано відстоювали свою позицію і було надано беззаперечні факти прив’язаності окремих осіб, серед так званих активістів партії до олігархічного клану Березкіних. Але тоді ваші вірні соратники, які приїздили до Кіровограда запевняли, що ніяких Березкіних в команді Ляшка не має і бути не може і, що жодна його людина не займе керівну посаду в структурі РПЛ регіону.
Сьогодні по факту маємо наступне.
Кіровоградську міську організацію Радикальної партії Ляшка офіційно очолює Кашуба Сергій — однокласник по кіровоградській школі-гімназії номер 9 і близький товариш Максима Березкіна (голови наглядової ради ПГ "Креатив", президента футбольного клубу "Зірка", сина вищезгаданого народного депутата С.Березкіна).
Сергій Кашуба офіційно працює у дирекції спортивного клубу на стадіоні ФК "Зірка" і певний час працював особистим помічником Березкіна-молодшого. Про досить тісні відносини Кашуби з Березкіним говорить також той факт, що на Кашубу Сергія Олександровича було зареєстровано одне з підприємств сім’ї Березкіних — ПП "Укрінфор" (код ЄДРПОУ: 20631599).Підприємство, згідно запису в єдиному реєстрі юридичних осіб, спеціалізується на торгівлі жирами, а основним телефоном офісу ПП "Укрінфор" є номер (0522) 35-71-71, що зареєстрований і значиться як номер головного офісу підприємства "Креатив".

Сьогодні у кого з людей в обласному центрі, які більш-менш розбираються у політиці, не запитай про те, хто стоїть за Радикальною партією — всі вам дадуть відповідь: Березкін. Заперечить дану відповідь лише нинішній актив кіровоградських радикалів.
Ми, люди які пройшли з РПЛ певний шлях, не віримо в те, що команду Ляшка можуть приватизувати за гроші політичні банкроти і представники епохи Януковича. Але факти є факти. І факти беззаперечні. А Ви, Олеже Валерійовичу, нажаль нас не почули ні тоді, ні зараз не чуєте.
Десь у глибині душі віримо в Вашу чесність та принциповість і впевнені, що РПЛ ніколи не була і не буде пристанищем для колишніх поплічників режиму Януковича.
Впевнені, що Ви розберетеся у ситуації з тим, як так сталося, що керівництво Радикальною партією в Кіровограді та Кіровоградському регіоні знаходиться в руках у місцевого олігархічного клану Березкіна, який входив до "єдиної команди" Януковича.Нас, тих хто говорив тоді з Вами у Києві і вів за собою групи вашої народної підтримки, працював на команду РПЛ у підготовчий до виборів період, відпрацював вибори і боровся за правду намагаючись встановити справедливість — звинуватили у бунтарстві. Звинуватили ті, хто Вами призначений курувати та координувати діяльність структурних підрозділів партії на Кіровоградщині — від фракційного куратора-нардепа О.Ленського до голови обласної парторганізації М. Бевзенка. Саме вони доносили Вам інформацію, що не відповідає дійсності. І саме їх персональна відповідальність за бажання співпрацювати з командою бізнесмена-нардепа-екс-регіонала і його людьми.
Якщо ще вчора ми хотіли працювати — то сьогодні заявляємо про вихід з лав Радикальної партії Ляшка. (Всього 39 заяв). Кого з "бунтарів" в партію не приймали — просимо просто вважати такими, що не мають відношення до Радикальної партії.
Від імені колективу
Андрій Максюта — керівник Кіровоградського міського виборчого штабу Радикальної партії Ляшка та уповноважена особа від РПЛ у ОВО номер 99 (м.Кіровоград)», — написав Андрій Максюта.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Андрія Максюти.

rk.kr.ua/


TOP