"Покращення" так і пруть: українським пенсіонерам сказали готуватися

"Зараз ми вирішуємо питання підвищення пенсій тим, хто мав стаж, але виплати були копійчані"
Люди з великим стажем, а також ті, хто мали незначний рівень заробітної плати на момент виходу на пенсію, можуть порадіти. Уряд України вирішив підвищити їм пенсійні виплати.

Цю інформацію повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба.

Як каже прем’єр, завдяки системній реформі, виплати українцям будуть поступово збільшуватися.

"Це не означає, що в 2017-2018 року ми провели перерахунок і крапка. Ні! Зараз ми вирішуємо питання підвищення пенсій тим, хто мав стаж, але виплати були копійчані. Це колгоспники, ті, хто працював в тіні за мінімальні кошти тощо. Серйозне питання, і ми дамо відповідь", — уточнив Гройсман.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", частина українців ризикує згодом залишитися без пенсії. Експерти кажуть, причина цього — масова трудова міграція.

Так, згідно з дослідженнями міжнародних організацій, левова частина заробітчан працює неофіційно — їдуть без дозволу на роботу і знання мови, у майбутньому вони можуть бути покарані пенсією. Це йдеться у звіті Міжнародної організації праці (МОП).

Також портал повідомляв про те, що у зв’язку з відсутністю грошей у державній казні підвищення мінімальної зарплати в Україні до 4200 грн відкладається на невизначений період.

За даними, які наводить Міністерство фінансів, у першому кварталі 2018 року український держбюджет недоотримав більше шести мільярдів гривень.

Крім того, нагадаємо, що мільйонам українців перерахують соцвиплати і пенсії: українська влада через кілька місяців проведе планову індексацію (підвищення на рівень інфляції) соціальних стандартів.

Індексація соцстандартів позначиться на розмірі всіх соціальних виплат та субсидій. Про те, як цей перерахунок позначиться на українцях, пише Рoliteka.

Також, нагадаємо, що український уряд замислиться над підвищенням пенсій, якщо вливання в Пенсійний фонд будуть продовжуватися. Про це стало відомо завдяки заявою віце-прем’єр-міністра Павла Розенко.

"У 2018 році ми плануємо здійснити додаткові заходи по збільшенню розмірів пенсій в Україні", – розповів Павло Розенко.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/pokrashennya-tak-i-prut-ukrayinskym-pensioneram-skazaly-gotuvatysya”

TOP