У зоні ООС посадовці розкрадали продукти для поранених бійців

последние новости в Украине останні новини в Україні

У районі ООС СБУ викрила схему розкрадання продуктів для поранених бійців. Правоохоронці задокументували три факти привласнення харчових продуктів із військового шпиталю.

Об этом сообщает Русский репортер

Співробітники Служби безпеки України викрили заступника командира одного з військових мобільних госпіталів Луганщини на розкраданні харчів, які призначалися для учасників бойових дій. Військовий посадовець наказував підлеглим виділяти для харчування поранених бійців меншу кількість продуктів. "Надлишок" харчів він збував до місцевих закладів роздрібної торгівлі. Правоохоронці задокументували три факти привласнення та реалізації харчових продуктів із військового шпиталю. За час оборудки військовослужбовець встиг протиправно збагатитися на понад 1 мільйон гривень.

Затримали силовика відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час продажу чергової партії викрадених продуктів харчування. Під час обшуків за місцем служби зловмисника та у низці торговельних закладів правоохоронці знайшли викрадений провіант та документацію, яка підтверджує протиправну діяльність. Відкрито кримінальне провадження. Заступнику командира госпіталю повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

ASPI news писало, що Служба безпеки України блокувала масштабне розкрадання бюджетних коштів, призначених для соціальних виплат учасникам АТО\ООС. Збитки держави через незаконне призначення допомоги становлять майже 7 мільйонів гривень. Також повідомлялось, що СБУ з початку року вилучила з незаконного обігу 207 одиниць вогнепальної зброї та 45 тисяч боєприпасів.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/donbas/u-zoni-oos-posadovci-rozkradali-produkti-dlya-poranenikh-biyciv”

TOP