Тарута: Представники шоу-бізнесу не зможуть витягнути економіку України зі стану коми

Щоб бути політиком загальнодержавного масштабу, потрібно взяти на себе колосальну відповідальність за майбутнє країни і розуміти стратегію її розвитку
В Україні сьогодні сформовано величезний запит на нові обличчя в політиці. Але українцям потрібно вибрати не просто нових учасників політичного процесу, або тих, у кого є порівняно високі рейтинги за результатами соцопитувань. На наступних виборах необхідно проголосувати за тих, хто може показати результати своєї попередньої діяльності, хто володіє необхідними професійними якостями та компетенціями.

Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України, лідер партії «Основа» Сергій Тарута, коментуючи поточну передвиборчу ситуацію в Україні.

За словами народного депутата, необхідно терміново вжити ряд кроків, щоб зменшити вплив політичних технологій на виборах у 2019 році.

«Політичні технології на виборах були завжди, і будуть застосовувати надалі. Але, щоб зменшити їх вплив на вибори, потрібно терміново прийняти новий Виборчий кодекс та оновити склад ЦВК», – зазначив Сергій Тарута.

За словами Сергія Тарути, нинішні парламентські політичні сили повністю себе дискредитували. Але це не привід залучати в політику людей, які не володіють необхідними компетенціями у сфері держуправління.

«Впізнаваність – важлива характеристика, і актори, музиканти, комедіанти, у яких, згідно з соцопитуваннями, є порівняно високі політичні рейтинги, її мають. Але потрібно запитати себе – чи відповідають вони тим вимогам, які зазвичай висувають до діячів загальнодержавного масштабу? Представники шоу-бізнесу не зможуть витягнути Україну з реанімації, в якій вона зараз перебуває. Для політики недостатньо бути професійним музикантом або коміком. Лідер держави повинен мати досвід управління великими та складними процесами. Непрофесіонали в політиці і при владі – це величезне зло», – пояснив Сергій Тарута.

За словами народного депутата, щоб бути політиком загальнодержавного масштабу, також потрібно взяти на себе колосальну відповідальність за майбутнє країни і розуміти стратегію її розвитку. Тобто президентом в Україні має бути не політик, а державний діяч, патріот, що володіє необхідними компетенціями, який повинен думати насамперед про країну, а не про себе.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/taruta-predstavnyky-shou-biznesu-ne-zmozhut-vytyagnuty-ekonomiku-ukrayiny-zi-stanu-komy”

TOP