Стало відомо, працівники яких міністерств користуються на роботі душовими

Стало відомо, працівники яких міністерств користуються на роботі душовими
Приміщення де працюють українські Міністри та їх підлеглі цьогоріч прибиратимуть на чималі суми. З тих Міністерств, які уже оголосили тендери на послуги з прибирання, за вартістю цих послуг лідирує Міністество юстиції.
Його приміщення приберуть на 1 мільйон 685 тисяч гривень, — пише Експрес-онлайн. — Загальна площа прибирання тут чимала — 9500 метрів квадратних. Крім того, виконавцю доведеться утримувати в чистоті ще майже три тисячі метрів квадратних прилеглої території.
Як йдеться в договорі укладеному із фірмою (оприлюдненому у систему ProZorro), крім усіх інших видів прибирання, виконавець також зобов’язаний прибирати 5 душових кабінок, що стоять на території Міністерства.
У Міністерстві аграрної політики загальна площа прибирання 9766 метрів квадратних. А сума, за яку це робитимуть — 1 мільйон 92 тисячі гривень. На території теж обладнано три душових кабінки. До слова, комплексне прибирання тут вимагають робити до приходу працівників Міністерства на роботу (з 6.00 до 8.45). Крім того, протягом дня виконавець повинен проводити "підтримуюче прибирання". А 1 раз в місяць проводити генеральне прибирання. До речі, генеральне прибирання робитимуть лише по суботах. Аби не відволікати працівників Міністерства від важливих справ.
Дещо менше оцінило підтримання своїх приміщень у чистоті Міністерство екології та природних ресурсів України. Їх прибиратимуть за 899 тисяч 900 гривень. Хоча площа прибирання більша ніж у двох вищезгаданих Міністествах — 10 тисяч 208 метрів квадратних приміщень та ще 3 тисячі 400 метрів квадратних прилеглої території. А от душових кабінок тут найбільше — 9.
Міністерство соціальної політики України цьогоріч замовило на разі лише послуги з миття скляного фасаду адміністративного будинку Мінсоцполітики на суму 52 тисячі 800 гривень (площа скляного фасаду — 1248 метрів квадратних).
А от кабінети працівників Міністерство економічного розвитку і торгівлі України прибиратимуть цілий рік усього за 35 тисяч 793 гривні. Проте і загальна площа прибирання тут значно менша: 495 тисяч 65 метрів квадратних. Перелік послуг визначений усього лише 5-ма пунктами (підмітання підлоги, вологе прибирання підлоги, чищення сантехнічного обладнання, витирання пилу на меблях та миття вікон).
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
Оля ПІЛІЩУК
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/14/294644-stalo-vidomo-pracivnyky-ministerstv-korystuyutsya-roboti-dushovymy”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Горячие

Экономика

Connect with us

TOP