За вісім місяців “Укрнафта” сплатила понад десять мільярдів гривень податків


ПАТ «Укрнафта», що входить до п’ятірки найбільших платників податків України, в січні-серпні 2018 року сплатило податків на суму 10,03 млрд грн, включаючи виплати в рахунок погашення простроченого податкового боргу.

«Укрнафта» збільшила виплату податків в поточному році – для порівняння за весь 2017 рік компанія виплатила 10,2 млрд грн, а в 2016 – 8,1 млрд₴

Компанія продовжує виплачувати податковий борг одночасно зі сплатою всіх поточних податкових зобов’язань. За 8 місяців 2018 року «Укрнафта» сплатила 1,03 млрд грн в рахунок погашення простроченого податкового боргу. Консервативний план передбачає повернення 1,2 млрд грн податкового боргу до кінця поточного року.

Ризиками для погашення податкового боргу залишаються спроби блокування спецдозволів з боку регуляторних органів, а також проблеми в системі державних аукціонів з продажу нафти, через які «Укрнафта» реалізує нафту та конденсат.

Нагадуємо, що на кінець першого півріччя 2018 року прострочений податковий борг ПАТ «Укрнафта» становив 11,05 млрд₴ Цей показник включає прострочену заборгованість самої компанії та її структурних підрозділів. Підхід «Укрнафти» до обліку податкового боргу відповідає чинному законодавству та узгоджується з рекомендаціями незалежного зовнішнього аудитора. Переважна його частина сформувалась впродовж 2014-2015 років до зміни менеджменту компанії.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/za-visim-misyatsiv-ukrnafta-splatila-ponad-desyat-milyardiv-griven-podatkiv/”

TOP