На Франківщині до місцевих бюджетів надійшли понад 280 мільйонів єдиного податку


У січні-червні 2018 року суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 284,5 мільйонів гривень єдиного податку.

Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 60,7 млн₴ Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Значні надходження єдиного податку до місцевих бюджетів забезпечили фізичні особи-підприємці – 220,7 млн гривень. Юридичні особи – спрощенці III групи з початку року сплатили до бюджету 49,7 млн грн єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники – спрощенці IV групи спрямували до місцевих бюджетів 14,1 млн₴

Нагадаймо, платники першої та другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа поточного місяця. Такі платники можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Платники єдиного податку третьої групи сплачують його протягом 10 календарних днів після граничного строку подання декларації за податковий звітний квартал.

Сільськогосподарські товаровиробники – спрощенці IV групи сплачують податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового звітного кварталу.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/na-frankivshhini-do-mistsevih-byudzhetiv-nadiyshli-ponad-280-milyoniv-yedinogo-podatku/”

TOP