Кабмін перевірить керівництво Пенсійного фонду України через затримку пенсій

За словами Гройсмана, ніхто не повинен створювати людям додаткові проблеми

Уряд України ініціює проведення службового розслідування щодо дій керівництва Пенсійного фонду України (ПФУ) через затримку пенсійних виплат, 25 липня у "Фейсбуці" повідомив український прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Що саме призвело до збою – з’ясуємо. А заодно проведемо службове розслідування і щодо дій керівництва ПФУ, і щодо дій керівників підрозділів фонду на місцях", – ідеться в повідомленні.

За словами Гройсмана, ніхто не повинен створювати людям додаткові проблеми. Прем’єр підкреслив, що не збирається терпіти це надалі.

"Українські пенсіонери мають отримувати пенсії вчасно. Це аксіома. Про це сказав під час урядової наради щодо ситуації навколо пенсійних виплат у липні. Наголошую: центральний бюджет жодних заборгованостей перед Пенсійним фондом не має. І той факт, що сьогодні спостерігаємо затримки по деяких регіонах, – це персональна відповідальність керівництва фонду. Пенсіонери заслужили на повагу й захист", – пише глава уряду.


https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/videos/761530320682551/

24 липня в Пенсійному фонді поінформували про зміщення термінів виплати пенсій у липні. Там заявили, що це обумовлено "касовими розривами надходження єдиного соціального внеску". В "Укрпошті" заявили про "тимчасові технічні затримки" під час фінансування виплати пенсій Пенсійним фондом і зазначили, що роблять усе можливе "для якнайшвидшої виплати пенсій".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-iz-za-zatrimki-pensijnih-viplat-do-kerivnitstva-pensijnogo-fondu-ukrajini-provedut-sluzhbove-rozsliduvannja-279824.html”

Connect with us

TOP