Мілов: Маневр із пенсійним віком став зрозумілішим. Путін буде до останнього зображати незайману

Мілов: Супербільшість депутатів і регіоналів, яких зганяють силоміць голосувати "за", типу "нагне" Путіна

У Держдумі РФ силоміць створюють абсолютну більшість прибічників підвищення пенсійного віку, які мають нібито переконати президента Росії Володимира Путіна підтримати пенсійну реформу. Таку думку 20 липня висловив російський опозиційний політик, директор Інституту енергетичної політики Володимир Мілов у Facebook.

"Маневр із пенсійним віком став зрозумілішим. Путін буде до останнього зображати незайману, але супербільшість депутатів і регіоналів, яких зганяють силоміць голосувати "за", його типу "нагне": "Не можу сперечатися з такою переважною більшістю". Для цього їх усіх і ґвалтують зараз", – зазначив він.


https://www.facebook.com/milov.vladimir/posts/2062032127201785

1 липня приблизно в 40 містах Росії пройшли мітинги проти підвищення пенсійного віку, у яких узяли участь тисячі людей. Опитування дослідницького холдингу "Ромир" засвідчило, що 92% росіян не схвалюють такі плани. Рекордна кількість громадян РФ визнала, що готова до вуличних протестів, а рейтинг Путіна впав до п’ятирічного мінімуму, повідомляв фонд "Общественное мнение".

Державна дума РФ 19 липня схвалила в першому читанні законопроект про пенсійну реформу. Поправки до другого читання законопроекту ухвалюватимуть до 24 вересня.

Згідно з ініціативою уряду РФ, вік виходу на пенсію для чоловіків підвищать із 60 до 65 років (до 2028 року), для жінок – із 55 до 63 років (до 2034). Реформа має стартувати у 2019 році.

20 липня Путін на зустрічі з волонтерами чемпіонату світу з футболу заявив, що йому не подобаються варіанти проведення пенсійної реформи, які пов’язані з підвищенням віку.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-milov-manevr-z-pensijnim-vikom-stav-jasnishe-putin-bude-do-ostannogo-zobrazhati-nezajmanu-273584.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Горячие

Экономика

Connect with us

TOP