"Якби ми перемогли Хорватію, у нас запровадили б кріпосне право". У Саратові депутата перевіряють на екстремізм через критику пенсійної реформи

Бондаренко нагадав, що РФ витратила на чемпіонат світу з футболу 700 млрд руб.

У Саратові поліція перевіряє на екстремізм слова депутата обласної думи від партії КПРФ Миколи Бондаренка про можливе підвищення пенсійного віку в Росії. Про це повідомило місцеве видання "Общественное мнение".

За словами Бондаренка, на нього поскаржився депутат обласної думи від "Единой России" Іван Кузьмін. 9 липня до комуніста додому приходили співробітники поліції, які повідомили, що йде перевірка його висловлювань на одному із засідань обласної думи.

"Мені ставили, зокрема, запитання, чи фіксував я якось свій виступ і чи маю намір його надалі поширювати", – розповів Бондаренко.

11 липня на засіданні обласної думи депутат знову виступив із критикою пенсійної реформи. Він назвав ініціативу "антинародною", а уряд Дмитра Медведєва "шахраями".

"700 млрд руб. (приблизно $11,3 млрд. – "ГОРДОН") витрачено на футбол, показують кіно гарне. Якби ми перемогли Хорватію, я вас запевняю, у нас запровадили б кріпосне право. Низка регіонів у РФ відмовилися ухвалювати цей антинародний закон, згадали, що вони захищають виборців. Як ви будете виборцям в очі дивитися? Я прошу і вимагаю, щоб депутати задумалися про майбутнє нашого народу", – підкреслив Бондаренко.

Спікер обласної думи Кузьмін у відповідь нагадав депутату, що в залі ведуть аудіо- та відеозапис, тому його висловлювання знову будуть аналізувати "компетентні органи".

14 червня 2018 року уряд РФ схвалив остаточний варіант законопроекту про поступове підвищення пенсійного віку з 2019 року. Вік виходу на пенсію для чоловіків підвищать до 65 років (до 2028 року), для жінок – до 63 років (до 2034-го).

Згідно із соцопитуванням дослідницького холдингу "Ромир", 92% росіян не схвалюють запропонованої реформи. Через це рекордна кількість громадян РФ визнала, що готова до вуличних протестів, а рейтинг президента РФ Володимира Путіна впав до п’ятирічного мінімуму, повідомив фонд "Общественное мнение".

1 липня приблизно в 40 містах Росії пройшли мітинги проти підвищення пенсійного віку, на які прийшли тисячі людей.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-jakshcho-b-mi-peremogli-horvatiju-u-nas-vveli-b-kriposne-pravo-u-saratovi-deputata-perevirjajut-na-ekstremizm-iz-za-kritiki-pensijnoji-reformi-262027.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Горячие

Экономика

Connect with us

TOP