Войнович про пенсійну реформу у РФ: Людей укотре обдурять

Войнович: Народ у нас терплячий

Влада РФ не відмовиться від планів підвищити пенсійний вік. Про це 29 червня в інтерв’ю "Голосу Америки" заявив російський письменник Володимир Войнович.

"Як кажуть люди, які розуміються на цьому, економісти передусім, пенсійну реформу скасувати не можна, тому що її обумовлено дійсно об’єктивними причинами і об’єктивною необхідністю. Звісно, [президент РФ Володимир] Путін вийде і якось утихомирить ситуацію. Ну, не 65, а 64 для чоловіків. Не 63 для жінок, а 62... Не знаю як, але людей укотре обдурять. Народ у нас терплячий", – зазначив він.

Водночас Войнович не відкидає імовірних протестів.

"Узагалі все може бути. На чому "запалюються" величезні маси людей, це дуже важко прогнозувати і ще важче зрозуміти механізм цього процесу", – пояснив він.

14 червня 2018 року уряд РФ схвалив остаточний варіант законопроекту про поступове підвищення пенсійного віку з 2019 року. Вік виходу на пенсію для чоловіків підвищать до 65 років (до 2028 року), для жінок – до 63 років (до 2034-го).

Згідно із соцопитуванням дослідницького холдингу "Ромир", 92% росіян не схвалюють запропонованої реформи. Через це рекордна кількість громадян РФ готова до вуличних протестів, а рейтинг Путіна впав до п’ятирічного мінімуму, повідомив фонд "Общественное мнение".

Російський опозиційний політик Олексій Навальний анонсував на 1 липня проведення протестних акцій у 20 містах. Урядові заходи він назвав "звичайним пограбуванням кількох десятків мільйонів людей".

Незалежні профспілки РФ також розглядають можливість проведення мітингів.

За інформацією газети "Ведомости", у Кремлі готові вдатися до пом’якшення реформи в разі масових демонстрацій.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-vojnovich-pro-pensijnu-reformu-v-rf-ljudej-v-chergovij-raz-obdurjat-253532.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Горячие

Экономика

Connect with us

TOP