Країна ідіотів: мережу обурило відео пропагандистського божевілля в РФ

Користувачів інтернету обурило пропагандистське відео однієї з телепередач на російському телебаченні, в якій росіянам пояснюють, чому підвищення пенсійного віку в РФ — це добре.

Відповідний ролик розміщено на сторінці "Чіткий ТАСС" у Twitter.

"Коли скажуть жерти г*вно — з ящика скажуть, що це цілющий еліксир. Я так розумію, що в Кремлі вирішили за допомогою телебачення вирішувати будь-які проблеми в країні", — йдеться у підписі до відео.

Когда скажут жрать говно — из ящика скажут, что это целебный элексир.

— Я так понимаю, что в Кремле решили с помощью телевидения решать любые проблемы в стране. pic.twitter.com/AwqBldxgXI

— Чёткий ТАСС (@ChetkiyTASS) 30 июня 2018 г.

"Я не бачу тут жодного будівельника, водія, шахтаря... Сидять одні актори, нахлібниці і чиновники! Які не працювали взимку на морозі, ну хоча б години 4 в день. І важче ручки, чарки і хабаря не брали...", "Країна ідіотів. Якщо ти здоровий і в змозі працювати — працюй. Отримуй жебрацьку зарплату і жебрацьку пенсію. Так легше вижити. Але цієї можливості "вижити" тебе позбавляють на 5,8 років. Ось вже є чому порадіти", — пишуть в інтернеті .

Як повідомляв "Апостроф", раніше відомий російський художник Сергій Йолкін у новій карикатурі висміяв "плани" президента Росії Володимира Путіна з "покращення" життя простих громадян.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2018-06-30/strana-idiotov-set-vozmutilo-video-propagandistskogo-bezumiya-v-rf/134751”

Connect with us

TOP