Після скандалу у Порошенка відреагували на позбавлення пенсії екс-в’язня бойовиків Козловського

Після гучного скандалу, який розгорівся через скасування виплати пенсії колишньому заручнику бойовиків Донецької народної республіки ("ДНР"), відомому вченому-релігієзнавцю Ігорю Козловському, у президента України Петра Порошенка відреагували на ситуацію.

Так, Уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці в Facebook, що спілкувалася з цього приводу з главою держави.

За її словами, верифікація потрібна, але її варто було б удосконалити і зробити менш принизливою.

"Випадок з Ігорем Анатолійовичем (Козловським, — ред.), з яким ми разом їздили в Лондон розповідати про незаконно утримуваних (і саме перетин ним кордону став підставою для перевірки верифікації) — просто кричущий", — підкреслила Геращенко.Вона запевнила, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв розібратися з цим конкретним випадком. У той же час Уповноважений президента додала, що може бути ще багато таких історій і людей, про яких не повідомлялося.

Читайте також матеріал "Апострофа": В очах бойовиків на Донбасі Захарченко — зовсім не герой — Ігор Козловський.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-06-22/posle-skandala-u-poroshenko-otreagirovali-na-lishenie-pensii-eks-uznika-boevikov-kozlovskogo/133946”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Горячие

Экономика

Connect with us

TOP